12 SDZ BIP
Aktualności
Poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.
28.12.2017
12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana
W czwartek 28 grudnia br. w 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej pożegnano oficerów odchodzących na wyższe stanowiska służbowe.

Wyrażając szacunek i uznanie pełniący obowiązki Dowódcy Dywizji generał brygady Dariusz Górniak podziękował odchodzącym żołnierzom: majorowi Mariuszowi Lewczukowi, kapitanowi Jarkowi Berlińskiemu i kapitanowi Jarkowi Pilutinowi za wzorową służbę w Dywizji: „Szanowni Państwo! Żegnamy dzisiaj oficerów, którzy zostali wyznaczeni na wyższe stanowiska służbowe. Gratulujemy awansów oraz życzymy Panom samych sukcesów w życiu prywatnym oraz służbowym. Dziękujemy za lata wytężonej służby w Dowództwie Dywizji”.

Żegnając się z kadrą i pracownikami wojska mjr Mariusz Lewczuk, w imieniu odchodzących oficerów z 12SDZ, podziękował za wspólny okres służby w dowództwie, jednocześnie podkreślił, że zdobyte bogate doświadczenie zawodowe zaprocentuje na nowych stanowiskach.

Na zakończenie licznie zgromadzeni żołnierze i pracownicy Dowództwa 12 Dywizji Zmechanizowanej podziękowali żegnającym się z „Dwunastką” za wspólną służbę, a także życzyli dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

tekst i foto: st. chor. sztab. Artur Walento/Sekcja Prasowa 12SDZ.
 
Jesteś: 5175004 gościem na naszej stronie