12 SDZ BIP
Aktualności
Sobota, 21 lipca 2018 r.
06.10.2017
12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana
W piątek 06 października br. żołnierze i pracownicy Dowództwa 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej pożegnali majora Artura Olędzkiego, który opuścił szeregi Dowództwa „Dwunastki”.

Piątkową uroczystość przeprowadzono w Sali Ceremonialnej Dowództwa 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej. W czasie zbiórki zapoznano uczestników uroczystości z przebiegiem służby odchodzącego oficera. Po dokonaniu wpisu do księgi pamiątkowej Dowództwa "Dwunastki" major Artur Olędzki podziękował przełożonym i kolegom za wieloletnią służbę i współpracę w 12 Dywizji, gdyż z dniem 09 października br. rozpocznie służbę w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie.
 
Zwracając się do odchodzącego oficera Dowódca „Dwunastki” gen. dyw. Rajmund T. Andrzejczak podziękował mu za służbę w 12 Dywizji, a także życzył pomyślności oraz licznych sukcesów służbowych. Dodatkowo podczas piątkowej uroczystości generał Andrzejczak podziękował żołnierzom Dowództwa 12 Dywizji za wielkie zaangażowanie oraz profesjonalizm w trakcie ćwiczeń RYŚ-17 i DRAGON-17.
 
Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia oraz składaniem osobistych gratulacji.
 
 
 
Tekst i zdjęcia: por. Błażej Łukaszewski
 
 
 
Jesteś: 5253668 gościem na naszej stronie